Obecný úrad vyzýva občanov, u ktorých v roku 2020 nastali zmeny v okolnostiach rozhodujúcich na vyrubenie dane z nehnuteľnosti, ako kúpa, predaj, dedenie nehnuteľnosti, stavba garáže a hospodárskej budovy, nadstavba alebo prístavba rodinného domu, že tieto zmeny je potrebné nahlásiť na obecný úrad v termíne do 31. januára.

Daňové priznanie je možné podať poštou, alebo elektronicky naskenované na mailovú adresu obce Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Daň za psa staršieho ako 6 mesiacov sa platí bez ohľadu na rodokmeň psa. Daň sa vyrubuje spolu s daňou z nehnuteľnosti. Daň za psa činí 5 euro. Daňovník je povinný nahlásiť psa, vznik alebo zánik daňovej povinnosti do 30 dní na obecný úrad.