Firma AVE a.s. Senec informuje občanov, že pre prípad, keď dôjde k poškodeniu nádoby na odpad, reklamáciu je potrebné oznámiť do 24 hodín na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

V takýchto prípadoch nám pošlite vyplnený, priložený reklamačný protokol [PDF, DOCX], s priloženou fotografiou a adresou, na ktorej sa nádoba nachádza. Následne prídeme nádobu vymeniť za novú.

Reklamáciu nevysypaných smetných nádob je potrebné oznámiť do 24 hodín na emailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.