Július 1-jétől az önkormányzat konténereket fog elhelyezni konyhai hulladék gyűjtésére azokon a helyeken, ahol üveggyűjtő konténerek vannak.  Az étolajok és zsírok begyűjtésére díjmentesen vödröket fogunk kiosztani a háztartások számára. Az étolaj elszállítási intervalluma a házak elől  havonta egyszer lesz. Ügyfélfogadó napokon a  községi hivatalban a jövő héttől átvehetik a vödröket.

A lakosokat arra kérjük, hogy a konyhai hulladékot, például ételmaradékot, joghurtot, sajtot, tejterméket, csontot, húst, levest, italt és folyadékot, csomagolt, romlott ételt csak erre a célra kijelölt konténerekbe helyezzék el.

Javasoljuk továbbá, hogy a komunális hulladék mennyiségének csökkentése érdekében vegyék igénybe ezeket a szolgáltatásokat, hogy ezzel növeljük a szeletív hulladék százalékos arányát.

Tisztelt polgárok...

Üdvözlöm Önöket Réte község honlapján. A honlap kialakításával szeretnénk Önökhöz közelebb hozni községünk múltját, de mindenekelőtt jelenét. Bővebben...

Községi Hivatal

obecný úrad Reca

Elérhetőség

Obecný úrad č. 24
925 26 Reca

Polgármester:
PaedDr. Metzner Zoltán, MBA

Telefon:
02 / 45 91 51 21
02 / 45 64 94 25

Önkéntes Tűzoltó Testület:
+421221020643

E-mail:
reca@nextra.sk

Ügyfélfogadás
hétfő:  7:00 - 15:30
szerda: 7:00 - 16:30
péntek: 7:00 - 12:30

Linkek

msreca.sk
dhzreca.sk
recadevils.estranky.sk
revisz.sk
slovensko.sk
dcom.sk
virtualnycintorin.sk