A községi hivatal fölhívja a lakosok figyelmét arra, hogy amennyiben 2020-as évben változás állt be náluk az ingaztlanadót illetően, mint pl. ingatlan vásárlása, eladása, megöröklése, építkezés, ill. lakhatási engedély kiadása, garázs és melléképület építése, családi ház bővítése és egyéb változások, hogy ebben az esetben kötelesek adóbevallást benyújtani a községi hivatalban legkésőbb január 31-ig.

Az adóbevallást postai úton vagy elektronikusan lehet benyújtani az önkormányzat e-mail címére: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Kutyailletéket köteles fizetni minden kutyatulajdonos, akinek 6 hónapnál idősebb kutyája van, ami alól nem mentesek a fajtiszta- és vadászkutya tulajdonosok sem. Az illeték ára kutyánként 5 euró. Továbbá felhívjuk a lakosok figyelmét arra is, hogy amennyiben kutyájuk elveszett, vagy elpusztult, ezt 30 napon belül kötelesek bejelenteni a községi hivatalba. A kutyaadót a lakosok az ingatlanadóval együtt fogják kézhez kapni.

Tisztelt polgárok...

Üdvözlöm Önöket Réte község honlapján. A honlap kialakításával szeretnénk Önökhöz közelebb hozni községünk múltját, de mindenekelőtt jelenét. Bővebben...

Községi Hivatal

obecný úrad Reca

Elérhetőség

Obecný úrad č. 24
925 26 Reca

Polgármester:
PaedDr. Metzner Zoltán, MBA

Telefon:
02 / 45 91 51 21
02 / 45 64 94 25

Önkéntes Tűzoltó Testület:
+421221020643

E-mail:
reca@nextra.sk

Ügyfélfogadás
hétfő:  7:00 - 15:30
szerda: 7:00 - 16:30
péntek: 7:00 - 12:30

Linkek

msreca.sk
dhzreca.sk
recadevils.estranky.sk
revisz.sk
slovensko.sk
dcom.sk
virtualnycintorin.sk