A választójog gyakorlásának feltételeiről szóló 2014. évi 180. törvény 138§ /1/ bek. és későbbi módosításai értelmében a választrókörzeti választási bizottságba nyilvántartásba vett jelöltlistával rendelkező politikai párt vagy koalíció egy tagot és egy póttagot delegálhat.

A delegálásról szóló értesítést a politikai párt vagy koaláció a község polgármesterének kézbesíti a választások kiírásáról szóló határozatban megszabott határidőn belül. Az idézett paragrafus /3/ bek.értelmében a tag és póttag delegálásáról szóló értesítés okirat formájában vagy elektronikus úton kézbesíthető.

A tag és póttag delegálásáról szóló értesítést a következő címre kell kézbesíteni:

Obecný úrad RECA
925 26 Reca 24
Vagy az alábbi e-mail címre: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Tisztelt polgárok...

Üdvözlöm Önöket Réte község honlapján. A honlap kialakításával szeretnénk Önökhöz közelebb hozni községünk múltját, de mindenekelőtt jelenét. Bővebben...

Községi Hivatal

obecný úrad Reca

Elérhetőség

Obecný úrad č. 24
925 26 Reca

Polgármester:
PaedDr. Metzner Zoltán

Telefon:
02 / 45 91 51 21
02 / 45 64 94 25

E-mail:
reca@nextra.sk

Ügyfélfogadás
hétfő: 7:00 - 15:30
szerda:7:00 - 16:30
péntek:7:00 - 12:30

Linkek

msreca.sk
dhzreca.sk
recadevils.estranky.sk
revisz.sk
slovensko.sk
dcom.sk
virtualnycintorin.sk